32212622 - 32234827

دوره های بزرگسالان


یکی از اهداف زبانسرا تمرکز بر مکالمه درکنار مهارتهای ضروری است. سیستم آموزش زبانسرای گفتمان به صورت کاملاً زبان‌آموز محور تنظیم شده است و بنیان فراگرفتن زبان بر مکالمه نهاده شده است . در نتیجه، فعالیتهای کلاسی به شیوه‌ای برنامه‌ریزی می‌شوند که آموختن و تمرین مهارتهای مختلف زبانی با استفاده حداکثری از مهارتهای شنیداری و گفتاری انجام شود. در کنار کتاب مکالمه بکار گرفته شده در زبانسرا ، یک کتاب داستان جهت تقویت مهارت ریدینگ زبان اموزان کار میشود. در این راستاد زبانسرا به بکار گیری دوره های کتاب Top Notch این مهم را تسهیل کرده است. دوره بزرگسالان مختص رده سنی 15 سال به بالا بوده و از دو بخش دوره های مبتدی و میانی(24 ترم) و دوره های تخصصی و پیشرفته(18 ترم) تشکیل شده است.

اجزاي کليدي طراحي سيستم آموزشي Top Notch

در این دوره های اموزش زبان هر دو صفحه درسي براي ارائه در يک جلسه آموزشي طراحي شده‌است. هر درس با تبيين شفاف اهداف ارتباطي، آغاز و با تمرين‌هاي کنترل شده و آزاد مکالمه خاتمه مي‌يابد. هر درس کلمات جديد، گرامر و اصطلاحات کاربردي و اجتماعي زبان را در قالب محتواي چهار گانه مهارتي ارائه مي‌کند و فضاي آموزشي را متنوع و شاداب نگه مي‌دارد. هر زبان‌آموز جوان يا بزرگسال احتياج دارد که جريان پيشرفت خود را مشاهده و تاييد کند. در پايان هر جلسه آموزشيTop Notch با تمرين‌هاي کنترل شده و آزاد زبان‌آموز توانايي خود را در استفاده از کلمات جديد، گرامر و زبان اجتماعي اثبات مي‌کند. اين موضوع انگيزه زبان‌آموز براي ادامه آموزش زبان انگليسي تقويت مي‌کند و موجب ارتقاي اعتماد به نفس او در مکالمه دقيق، روان و صحيح مي‌شود. Top Notch زبان‌آموزان را براي تعامل زباني و فرهنگي با انگليسي‌زبان‌ها و غيرانگليسي زبان‌هايي که به زبان انگليسي صحبت مي‌کنند، آماده مي‌کند.

انگليسي بيشتر بعنوان يک زبان بين‌المللي تلقي مي‌‌شود تا زبان خاص يک کشور يا منطقه. بعلاوه، Top Notch به زبان‌آموزان کمک مي‌کند تا با آگاهي از مقررات مختلف در فرهنگ‌هاي گوناگون از نظر فرهنگي، فصيح و روان صحبت کنند. هر کتاب تاپ ناچ در دو ترم بهمراه یک کتاب داستان معرفی شده توسط زبانسرا کار میشود و در طول ترم دو ازمون میان ترم و پایان ترم از زبان اموزان اخذ خواهد شد.

هر کتاب در 2 ترم تدریس خواهد شد.‌ هر ترم اموزشی شامل 14جلسه بهمراه ازمون های میان ترم و پایان ترم است‌.

جلسات Workshop

همچنین در کنار دورهای ذکر شده زبانسرای گفتمان جلسه ها workshop تهیه کرده است که در طول ترم برای زبان اموزان برگزار خواهد شد . این جلسات جهت بهبود مهارتهای شنیداری زبان اموزان تهیه دیده شده اند که با نمایش فیلم و یا کار کردن برروی معروفترین اهنگ های انگلیسی ،زبان اموزان را از نظر شنیداری کاملا توانمند خواهند ساخت.

زمان برگزای کلاسها

روزهای فرد برای اقایان و روزهای زوج مختص خانم ها می باشد . که در ترم های تابستانه سه جلسه در هفته خواهد بود و با شروع مدارس (بدلیل رعایت شرایط دانش اموزان مدارس) دورهای اموزشگاه به دو جلسه در هفته کاهش پیدا خواهد کرد.


تعویض قالب

انتخاب رنگ