32212622 - 32234827

دوره های نوجوانان و جوانان


زبانسرای گفتمان،در راستای اهداف آموزشی خود اقدام به برگزاری دوره های زبان انگلیسی ویژه نوجوانان مینماید. در این دوره ها به تدریس دوره های زبان تخصصی توسط مجرب ترین مدرسان این سطح از زبان نموده است.

کتاب مورد استفاده

سری کتابهای family&friends که خاستگاه و طیف در برگیرنده این مجموعه : مجتمع های آموزشی و مدارس در مقاطع راهنمایی و دبیرستان است.

کتاب های فامیلی از انتشارات oxford ، برای آموزش نوجوانان در رده سنی 15 - 12 سال طراحی شده است.

ویژگی های کتاب

روشی ارتباطی که در آن اطلاعات جدید در قالب موقعیت های قابل درک و لمس ارائه می شود تا زبان آموزان به طور فعال در فرآیند یادگیری قرار گیرند.

روش جدید حل مشکلات دستورزبانی که به دانش آموزان کمک می کند تا معانی و موارد استفاده ساختارهای زبانی مختلف را خود در قالب دروس کتاب بیابند.

موضوعات جالب و مرتبط به تجربه های دوران نوجوانی که علاقه وتوجه آنها به دنیای اطراف خود را برمی انگیزد.

آموزش منظم واژگان در قالب بخش Vocabulary Builder که زبان آموزان را تشویق می کند تا روش های خاص خود را برای به خاطر سپاری لغات جدید ایجاد کنند.

ارائه آمیزه ای از مهارتها که موقعیت تمرین قدم به قدم چهار مهارت نوشتاری-شنیداری مکالمه و ریدینگ را بوجود می آورد.

استفاده از مجموعه کتاب‌های Family&friends به عنوان به روزترین کتب آموزشی - نیز سبب شده است که به جذابیت این دوره ها هر چه بیشتر افزوده شود. این مجموعه 3 جلدی برای آموزش زبان انگلیسی با لهجه و روش آمریکایی است، که جهت استفاده زبان آموزان نوجوان دوره متوسطه تدوین شده است. هر کتاب در 2 ترم تدریس خواهد شد.‌ هر ترم اموزشی شامل 14جلسه بهمراه ازمون های میان ترم و پایان ترم است‌.

جلسات Workshop

همچنین در کنار دورهای ذکر شده زبانسرای گفتمان جلسه ها workshop تهیه کرده است که در طول ترم برای زبان اموزان برگزار خواهد شد . این جلسات جهت بهبود مهارتهای شنیداری زبان اموزان تهیه دیده شده اند که با نمایش فیلم و یا کار کردن برروی معروفترین اهنگ های انگلیسی ،زبان اموزان را از نظر شنیداری کاملا توانمند خواهند ساخت.

زمان برگزای کلاسها

روزهای فرد برای اقایان و روزهای زوج مختص خانم ها می باشد . که در ترم های تابستانه سه جلسه در هفته خواهد بود و با شروع مدارس (بدلیل رعایت شرایط دانش اموزان مدارس) دورهای اموزشگاه به دو جلسه در هفته کاهش پیدا خواهد کرد.


تعویض قالب

انتخاب رنگ