06132212622

دوره های کودکان

 

دانش آموزان مقطع پیش دبستان و دبستان و راهنمایی مخاطبین دوره زبان انگلیسی کودکان هستند. هدف این دوره آموزش مهارتهای چهارگانه زبان در سطوح مبتدی،مقدماتی و متوسط است. برای ارزیابی توانمندیهای فراگیران از آزمونهای کتبی میان ترم و پایان ترم و همچنین از آزمون شفاهی استفاده می شود. فراگیران دوره کودکان بعد از گذراندن موفقیت آمیز آخرین سطح این دوره و با توجه به میزان موفقیت آنها در امتحان جامع کتبی و شفاهی پایان دوره، در یکی از سطوح دوره نوجوانان به یادگیری زبان انگلیسی ادامه می دهند. کتابهای مورد استفاده در دوره آموزشی زبان انگلیسی کودکان ، ویراست جدید مجموعه آموزشی First Friends است. این مجموعه از معدود کتابهای بسیار موفق گروه سنی کودکان می باشد.

 

جلسات Workshop

همچنین در کنار دورهای ذکر شده زبانسرای گفتمان جلسه ها workshop تهیه کرده است که در طول ترم برای زبان اموزان برگزار خواهد شد . این جلسات جهت بهبود مهارتهای شنیداری زبان اموزان تهیه دیده شده اند که با نمایش فیلم کارتون و انیمیشن مخصوص کودکان و یا با کار کردن برروی اهنگ های انگلیسی سطح مبتدی ،زبان اموزان را از نظر شنیداری کاملا توانمند خواهند ساخت.

 

زمان برگزای کلاسها

روزهای فرد برای اقایان و روزهای زوج مختص خانم ها می باشد . که در ترم های تابستانه سه جلسه در هفته خواهد بود و با شروع مدارس (بدلیل رعایت شرایط دانش اموزان مدارس) دورهای اموزشگاه به دو جلسه در هفته کاهش پیدا خواهد کرد.

;